Amsterdam

Aerodom s.r.o. k 1.11.2019 ukončuje svoju prevádzku.

Ďakujeme za roky využívania našich služieb.

Pre objednanie leteniek kontaktujte partnerskú CK Qualitravel s.r.o. na:
+421 905 535 190
02/5292 1994

Amsterdam

Spletité kanály, hausbóty, veľké okná bez záclon, pivo, coffe shopy a úzke schodiská.

Amsterdam - všeobecné informácie

  • Aktuálny lokálny čas: 22:35:47
  • Populácia: 1.3M (2.4M)
  • Mena: Euro (EUR)
  • Oficiálny web: Webstránka

Amsterdam - priemerné mesačné denné teploty (°C)

JúnJúlAugSepOktNovDecJanFebMarAprMáj
1820211713865581116

Amsterdam

Amsterdam, to sú vám dreváky, ľahké dievky v najbezpečnejšej časti Amsterdamu Red Light District, syry a čokolády, respektíve SYRY A ČOKOLÁDY, produkty z marihuany, tulipány, bicykle a brutálne reťaze slúžiace ako zámok na ne.

Vyše sto moderných galérií v zabudnutých uličkách.

Amsterdam to vám je majster Vincent Van Gogh a Hieronymus Bosch a ich šialené videnie sveta, to sú obchody špecializujúce sa na predaj kondómov, vyše sto moderných galérií v zabudnutých uličkách, antikvariáty, v ktorých keď nič nekúpite na prvý raz, neskôr ich už nikdy nenájdete, lebo sa zhmotnia na druhej strane mesta...

Amsterdam to sú vám múzeá (ktorých je vyše 50 a všetých možných druhov), reštaurácie z kuchyňami celého sveta, krčmičky s holandskou hudbou, nočné bary a kluby, kde nikdy nezatvárajú, nákupné ulice Leidsestraat, KalverstraatNieuwendjik, historický dom Anny Frankovej, romantické a pokojné zákutia v štvrti Jordaam a vo Vondelparku, šialení cyklisti, ktorí majú vždy prednosť, haravara ľudských osudov.

Užite si vystúpenia pouličných maliarov, hudobníkov, samozvaných kazateľov, klaunov a performerov.

Tlkot tohoto tolerantného mesta určuje voda v spletitých kanáloch, atmosféru zasa mätové drinky, falafel na námestí majstra Rembranta, veľké okná bez záclon, pivo, svietiace loďky a houseboty, vodné bicykle, coffee shopy, milí policajti, kamenné vysoké domy zo sedemnásteho storočia s úzkymi a strmými schodiskami, takže nábytok sa sťahuje pomocou kladky umiestnenej na strechách.

Prenajmite si loď, alebo bicykel.

Prenajmite si loď, alebo bicykel ,použite na prepravu veľmi obľúbené električky, potulujte sa uličkami. Amsterdam je ľahký na orientáciu, navštívte prístav, brúsiareň diamantov, moderné kostoly, chrámy, divadlá, vychutnajte si hlavne pohodu, ktorou je toto mesto známe v hociktorom ročnom období.

Užite si naplno všetky farby a chute a zvuky a nálady sveta v jednom meste. Amsterdam stojí za to vidieť.

Letenky do Amsterdamu

Zobraziť ponuku leteniek do Amsterdamu