Služby letiska Poprad-Tatry využíva čoraz viac ľudí
Počet pasažierov odbavených na letisku pod Tatrami z roka na rok stúpa. Kým v roku 2005 vybavilo 18500 cestujúcich, v minulom roku sa ich počet viac ako zdvojnásobil – na 41500 cestujúcich. Pri takomto dynamickom raste očakáva vedenie letiska, že do konca tohto roka prepraví 55000 cestujúcich. Okrem rastúceho počtu charterových letov má letisko pravidelné spojenie do Londýna a do Prahy.
Letisko plánuje do nasledujúcej letnej sezóny vybudovať nový príletový terminál, ktorým sa zvýši kapacita príletovej haly na 250 ľudí. Pred letiskom by taktiež malo vzniknúť parkovisko s kapacitou takmer 100 parkovacích miest. Celková hodnota investícií by sa blíži k 30 miliónom Sk.
V nasledujúcich rokoch tiež bude letisko musieť nevyhnutne investovať pol až trištvrte miliardy Sk do rekonštrukcie runway-u, ktorý je bez generálnej opravy už od roku 1970.