Eindhoven

Aerodom s.r.o. k 1.11.2019 ukončuje svoju prevádzku.

Ďakujeme za roky využívania našich služieb.

Pre objednanie leteniek kontaktujte partnerskú CK Qualitravel s.r.o. na:
+421 905 535 190
02/5292 1994

Eindhoven

Príjemné, pokojné a čisté mesto. Mesto svetla.

Eindhoven - všeobecné informácie

  • Aktuálny lokálny čas: 11:43:44
  • Populácia: 340 tisíc
  • Mena: Euro (EUR)
  • Oficiálny web: Webstránka

Eindhoven

Mesto svetla

Eindhoven neponúka veľké množstvo turistických atrakcií, ale atmosféra mesta vás dostane aj tak. V minulosti tu bola založená továreň na lampy jednou svetoznámou firmou a odvtedy sú eindhovenčania svetlom akoby posadnutí. V meste nájdete neustále meniace sa výstavy, rôzne show, happeningy a festivaly na túto tému. Asi najznámejší je festival GLOW.

Mesto je známe aj svojim štadiónom Philips stadion PSV Eindhoven, kde sa okrem hrania zápasov odohráva aj väčšina kultúrnych akcií. Zaujímavé je múzeum vozidiel DAF a múzeum Van Abbemuseum, ktoré vystavuje dokonca aj diela Pabla Picassa.

Zabaviť sa v jednom zo 40 podnikov môžete na ulici Stratumseid, kde to doslova žije až do rána a na prechádzku parkom, či na piknik sa chodí do Genneper Parken.

V Eindhovene nájdete aj veľa veľmi dobre vybavených športových zariadení: je tu snowboardové a skejtové centrum, niekoľko bazénov a golfové ihrisko.

Kúpte si lacno letenky do Eindhovenu a prileťte na víkend. Eindhoven sa vám bude páčiť. Je to príjemné, pokojné, čisté mesto.

Letenky do Eindhovenu

Zobraziť ponuku leteniek do Eindhovenu