Petrohrad

Aerodom s.r.o. k 1.11.2019 ukončuje svoju prevádzku.

Ďakujeme za roky využívania našich služieb.

Pre objednanie leteniek kontaktujte partnerskú CK Qualitravel s.r.o. na:
+421 905 535 190
02/5292 1994

Petrohrad

Benátky severu, magická kultúrna metropola Ruska, s najväčším a najstarším múzeom vôbec.

Petrohrad - všeobecné informácie

  • Aktuálny lokálny čas: 08:27:30
  • Populácia: 4.8M
  • Mena: Rubeľ (RUB)
  • Oficiálny web: Webstránka

Petrohrad - priemerné mesačné denné teploty (°C)

DecJanFebMarAprMájJúnJúlAugSepOktNov
-2-4-317151821181371

Petrohrad

Benátky severu

V Petrohrade si môžete kúpiť plavbu loďkou po vodných kanáloch, ktorých je tu neúrekom. Dobre tak nasajate atmosféru tohoto mesta. Na prehliadku najznámejších pamätihodností sa môžete vydať aj peši, prípadne použite metro.

Petrohrad je krásne mesto, zájdite si do Ermitráže, do najbohatšieho a najnavštevovanejšieho múzea na svete, kde je cez 3 milióny exponátov, obdivujte kláštor Alexandra Nevského, budovu námornej univerzity: Admiralita, alebo Petropavlovskú pevnosť.

Ak chcete nakupovať, tak na Nevskom prospekte, najrušnejšej ulici Petrohradu, plnú rôznych architektonických slohov, luxusných obchodov a reštaurácií. Matriošky kúpite všade a veľmi lacno môžete nakúpiť jantár. Lacno nakúpite aj na trhoviskách, dávajte si však pozor na falzifikáty.

Petrohrad sa považuje za kultúrnu metropolu Ruska: je tu slávny Kirovský balet, filharmónia, divadlá. V Petrohrade sa narodil i Dostojevskij a domy, v ktorých žil, možno navštíviť.

Zvažujete návštevu Petrohradu, kvôli nákupom, alebo umeniu? Neváhajte, kupujte letenky a odleťte! Petrohrad je magický, uvidíte.

Letenky do Petrohradu

Zobraziť ponuku leteniek do Petrohradu